piątek, 20 grudnia 2013

Co nowego + Uśmiechnij się!

Ostatni post 6. grudnia. Błagam nie róbcie mi krzywdy! Obiecuję, że od dzisiaj się poprawi. Przez te dwa czas. Weekend spędziłam na cudownych i wspaniałych rekolekcjach! A pozostałe dni, rozumiecie - szkoła, szkoła, szkoła i jeszcze raz szkoła. W grudniu, jak na razie, przeczytałam dopiero dwie książki...
tygodnie miałam pewnie problem... a dokładnie przeszkadzał mi pewnie wredny i złośliwy

Jeśli mam być szczera to dodać mogłam już coś w środę, ale miałam wtedy Bardzo Zły Dzień. Na szczęście mam najukochańszą na świecie Karolcię, która zmieniła Bardzo Zły Dzień na Bardzo Piękny Dzień(możecie przeczytać o tym na moich drugim blogu).

Mam nadzieję, że jutro uda mi się napisać jakaś recenzję lub artykuł - teraz wszystko w rękach weny twórczej. :)

A teraz kilka słów o mojej Uśmiechniętej akcji. 

Wczoraj miałam się już kłaść do łóżka, lecz nagle mnie olśniło, aby ostatni dzień szkoły w tym roku był radosny i uśmiechnięty. Szybko szukałam bloku technicznego z kolorowymi kartkami, markera i nożyczek. O to efekt:


Niestety zrobiłam tylko dwie takie kartki, dlatego, że była potwornie zmęczona. 


Na zdjęciu Kamila, która razem ze mną brała udział w Uśmiechniętym Spisku.
Osłaniała mnie, aby nikt mnie nie zobaczył.


Uwaga, teraz wszyscy dźwigają prawy kącik ust do góry, lewy kącik ust w stronę nieba!
Od razu świat jest piękniejszy, nieprawdaż?


Znalezione pod talerzykiem koleżanki podczas naszej klasowej wigilii. Moja klasa zrobiła napad na te uśmieszki, co było naprawdę cudowne. W przerwie świątecznej będę masowo tworzyć takie "plakaciki".


Zachęcam Was również do wzięcia razem ze mną udziału w tej akcji. Twórzmy razem uśmiechnięty świat! Taki jest lepszy i piękniejszy! Bo świat nigdy nie będzie dobry. Ale dzięki nam może być lepszy!

5 komentarzy:

 1. Ładna akcja :)
  Mam nadziej, że wkrótce jakaś recenzja ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę, że czytasz Alibi na szczęście... To świetna książka, szczególnie na Święta! <3 Mam nadzieję, że Tobie też się spodoba :)
  Czekam z niecierpliwością na recenzje, a co do akcji - uważam, że jest bardzo pozytywna. Ja również miałam taki pomysł od dłuższego czasu, ale nie mam kiedy tego zrobić. Może podczas ferii?
  Pozdrawiam,
  Fioletoowa

  OdpowiedzUsuń
 3. Uważam, że ten czas blisko Bożego Narodzenia jest na to idealny. Może nie uda mi się tego rozwiesić w szkole, bo mnie oskalpują, ale gdzieś się uda. Żyjemy tylko raz, ale żyjemy jak nam ludzie podyktują.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna akcja, naprawdę :D Aż się cieplej robi na serduszku przed świętami... Kto wie? Może sama w ramach dołączenia się zrobię taki plakaciki i rozwieszę u siebie w szkole? ;)
  Czekam na jakąś recenzję, zawsze to coś: przeczytać parę słów o książce jeśli się nie ma czasu na samą książkę...

  Wesołych Świąt wszystkim!
  <3

  OdpowiedzUsuń

Kochany Czytelniku!
Będzie mi niezmiernie miło, jeśli pozostawisz tutaj swój ślad. Ten blog jest miejscem, gdzie dzielę się z innymi moimi myślami, dlatego chętnie przeczytam Twoje spostrzeżenia. Bardzo cenię sobie każdy komentarz, ponieważ motywują mnie do dalszej pracy.
Pozdrawiam cieplutko!