wtorek, 23 grudnia 2014

po prostu

Od kilku dni mam czas. Naprawdę. Przeczytałam jedną książkę. Drugą zaczęłam. A co napisałam? Żadne zdanie się nie klei.

Najpierw nie było czasu. Do piątku, bo wiadomo szkoła. Ale i tak było pięknie, czwartek i piątek przeżyłam tak cudownie. A od soboty jakoś ogarnęły mnie takie zimowe smutałki, które zabrały całą wenę i motywację.

Dlatego, żeby przerwać tę blogową ciszę chciałabym złożyć Wam życzenia. Tak po prostu.

Życzę Ci najradośniejszy i najmilszych świąt Bożego Narodzenia, całego mnóstwa uśmiechów, cudów, rodzinnego ciepła i miłości w tych magicznych i cudownych dniach. Życzę Ci prezentów, o których marzyłeś, a przede wszystkim życzę Ci przyjęcia do Twojego pięknego serduszka Pana Jezusa. On przyniesie radość, nadzieję, siłę i miłość, która jest największa świecie, która przenosi góry, rozłupuje skały i która chroni od zatwardziałości ludzkie serca.
Pozwól się zachwycić w Święta.

Niech Ci na święta będzie najpiękniej... po prostuPS Uśmiechaj się dużo! 
PS2 Ja wciąż tutaj jestem. Mimo wszystko gdzieś jest iskierka radości. I jest Ktoś, kto cały czas jest ze mną i się o mnie troszczy i nie pozwala mi tracić nadziei. Tylko dlatego wciąż tutaj jestem. Z Jego powodu. 

12 komentarzy:

 1. Jeej, jakie to piękne! Tym postem skradłaś moje serce, tak po prostu! I Tobie radosnych świąt. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ach, uwielbiam Cię. Po prostu <3 Zawsze w te najgorsze i najsmutniejsze dni potrafisz obudzić we wszystkich radość. Kochany Aniołek z Ciebie. Po prostu <3 Wesołych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 3. Aż mi się ciepło zrobiło. :3 Wszystkiego najlepszego. <3 Więcej czasu, chęci, uśmiechu, wiary w to co robisz. Zdrowia i miłość!
  ~Księżycowa Pani

  OdpowiedzUsuń
 4. Tobie również wspaniałych Świąt, Juleczko, dużo ciepła i miłości! I żeby każdy Twój dzień był takim Bożym Narodzeniem :)
  ~ Scatty

  OdpowiedzUsuń
 5. :) Spokojnych a przede wszystkim zdrowych świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Życzenia świąteczne zawsze najlepiej składać osobiście, jednak ponieważ nie mam takiej możliwości, postanowiłam zrezygnować z oklepanych formułek i dla wszystkich moli książkowych przygotować w tym roku coś specjalnego :). Zapraszam na mojego bloga, na którym znajdziesz filmik, który możesz potraktować jako kartkę świąteczną w wersji deluxe ;). Mam nadzieję, że Ci się spodoba i WESOŁYCH ŚWIĄT! :)
  Pozdrawiam,
  Esa

  OdpowiedzUsuń
 7. Julko, życzę Ci spokojnych oraz pełnych książek Świąt! Pozdrawiam cieplutko, Marcelina :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wesołych, zdrowych,niezapomnianych i magicznych Świąt!!!!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Również życzę ci wesołych Świąt! Żebyś nie utraciła w nich tego, co najważniejsze, czyli radości z narodzin Zbawiciela.

  PS. Piękny obrazek, wyraża to co najważniejsze i najpiękniejsze...

  http://whiteblackbooks.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Wesołych i ciepłych Świąt! :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Podziwiam Twoją wiarę. Życzenia są piękne :) Najpiękniejsze, jakie kiedykolwiek czytałam. Dziękuję. Ale nie tylko za życzenia. Tak w ogóle.

  OdpowiedzUsuń

Kochany Czytelniku!
Będzie mi niezmiernie miło, jeśli pozostawisz tutaj swój ślad. Ten blog jest miejscem, gdzie dzielę się z innymi moimi myślami, dlatego chętnie przeczytam Twoje spostrzeżenia. Bardzo cenię sobie każdy komentarz, ponieważ motywują mnie do dalszej pracy.
Pozdrawiam cieplutko!