sobota, 6 grudnia 2014

103. BÓG ZAWSZE ZNAJDZIE CI PRACĘ
Autor: Regina Brett
Tytuł: Bóg zawsze znajdzie ci pracę
Rok wydania: 
2014
Liczba stron: 
368
Wydawnictwo:
 Insignis


Przestałeś kochać to, co robisz? Szukasz swojej drogi? A może kiedyś już ją znalazłeś, jednak z niej zszedłeś? Rozpoczynasz dopiero karierę zawodową? Czujesz się zagubiony? Znalazłeś już swoje idealne miejsce? Kochasz swoją pracę? Chcesz inspirować innych? Jeśli odpowiedź na któreś z tych pytań brzmi tak, to powinieneś jak najszybciej sięgnąć po Bóg zawsze znajdzie ci pracę. A jeśli jest inaczej to... sięgnij również. Bo naprawdę warto.

Jak zawsze Regina Brett zachwyca nas swoją mądrością. Najpiękniejszą mądrością, bo wcale nie próbuje nam pokazać jaka to jest mądra(choć naprawdę taka jest!). Nie boi się mówić o swoich błędach z przeszłości, pisać o własnych rozterkach, a przede wszystkim nie wstydzi się powiedzieć, że jest tylko człowiekiem. I najpiękniej mówi o miłości i o tym, że najlepsze, co możesz zrobić ze swoim życiem, to kochać(potwierdzam!). 

Czytając Bóg zawsze znajdzie ci pracę miałam wrażenie, że Autorka siedzi tuż obok mnie i popijając herbatkę mówi o wszystkim z przyjemnością i z uśmiechem patrząc mi w oczy. Książki Reginy Brett są żywe i zapewne dlatego mają dar poruszania ludzkich serduszek.

Książki Brett - nie tylko Bóg zawsze znajdzie ci pracę - opowiadają o miłości, wierze, przyjaźni, nadziei, porażkach, pracy, cierpieniu... I to nie koniec listy... Pani Brett ma to do siebie, że za jakikolwiek by się temat nie zabrała, to zawsze wyjdzie jej świetnie. 

Regina Brett jest dla mnie jedną z najważniejszych osób w moim życiu. Mimo że ona nawet nie wie o moim istnieniu. Zawdzięczam jej naprawdę bardzo bardzo dużo. Czasami mam wrażenie, że gdyby nie Regina Brett to byłabym zupełnie inną osobą. 

Może książka nie wpłynęła na moje życie tak bardzo jak Bóg nigdy nie mruga i Jesteś cudem. Mniej mnie poruszyła i nie nie wywołała tylu emocji. Ale to dalej Brett. Dalej dotyka mojego serduszka, dalej wzrusza, dalej zmienia moje życie i dalej naprawia we mnie to, co się chwieje i dygota. 


Za książkę dziękuję z całego serduszka agencji AIM Media!

10 komentarzy:

 1. Ja jeszcze nie miałam przyjemności przeczytać żadnej książki tej autorki, ale słyszałam, że są bardzo wartościowe. Bardzo chciałabym ją przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Podpinam się pod komentarz wyżej... również nic nie czytałam chociaż niejednokrotnie chciałam to uczynić i coraz bardziej mnie do tego ciągnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. hehe chwytliwy tytuł książki, nie ma co ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Podoba mi się tematyka sięgająca wszystkich książek tej autorki. Chciałabym móc przeczytać i mam nadzieję, że nie będę musiała długo na to czekać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Też uważam, że Regina Brett zmieniła moje życie i poglądy w wielu kwestiach. Tę książkę zostawiam sobie na przerwę świąteczną.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jest tyle świetnych książek i tylko 24h w ciągu dnia... :(
  Muszę to dodać do mojej świątecznej listy prezentów pod choinkę. ;) Właśnie jestem w trakcie czytania "Bóg nigdy nie mruga" i bardzo, bardzo, bardzo mi się podoba! :)
  Pozdrawiam cieplutko! :)
  http://regalnapoddaszu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Z pewnością kiedyś u mnie zamieszka. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nominowałam cię do Libster Blog Award. Mam nadzieję, że odpowiesz na moje pytania:)

  http://whiteblackbooks.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Kochana Julko!
  Bardzo dziękujemy za świąteczne życzenia i upominek, który był w paczce. Masz wielkie serce przepełnione miłością do bliźnich.
  Wdzięczni mali pacjenci z Oddziału Pediatrycznego w Lublińcu

  OdpowiedzUsuń
 10. Czytałam tę książkę i naprawdę świetna ! Daje pozytywnego kopa w gorsze dni , a w lepsze wywołuje jeszcze szerszy uśmiech na twarzy . Zapraszam do mnie : http://recenzje-z-nibylandii.blogspot.com/ Dziękuję za każde słowo, postaram się wpaść tu w najbliższym czasie. ;)

  OdpowiedzUsuń

Kochany Czytelniku!
Będzie mi niezmiernie miło, jeśli pozostawisz tutaj swój ślad. Ten blog jest miejscem, gdzie dzielę się z innymi moimi myślami, dlatego chętnie przeczytam Twoje spostrzeżenia. Bardzo cenię sobie każdy komentarz, ponieważ motywują mnie do dalszej pracy.
Pozdrawiam cieplutko!