środa, 1 lipca 2015

Czerwcowy stosik!

Jestem aktualnie w Ustroniu na rekolekcjach, a dokładnie na Szkole Młodych Ewangelizatorów. Przed wyjazdem udało mi się jednak znaleźć kilka chwil, żeby przygotować stosik z perełkami, które dołączyły do mnie w czerwcu. Teraz już naprawdę nie mam gdzie układać książek...Na samym dole znajduje się cegiełka, którą otrzymałam za świadectwo z paskiem i wzorowe zachowanie. Jest to antologia polskiej poezji miłosnej. Chyba najlepsza nagroda, którą w życiu dostałam za osiągnięcia w szkole! Następnie druga i trzecia część cyklu "Millenium" - "Dziewczyna, która igrała z ogniem"(mam ją z finty) oraz "Zamek z piasku, który runął"(prezent). Teraz mam już całą trylogię - mimo że nie przepadam za czytaniem cegiełek -  planują w wakacje ją maratonować. Dalej "Dziewczyny wyklęte", bo zajęłam III miejsce w pewnym ogólnopolskim konkursie literackim(tutaj możecie przeczytać mój tekst), dostałam kartę prezentową do empiku(a także "Cwaniary", które znajdują się wyżej) i tak oto ta perełka znalazła się na mojej półce. Skoro już mowa o konkursach, to III miejsce zajęłam także za recenzję, "Kim jesteś, Sky?" jest właśnie nagrodą. Wyżej mamy papierową wersję "Siostry mojej siostry", którą wcześniej czytałam w formie ebooka(recenzja). I na samej górze "Razem będzie lepiej" - prezent urodzinowy od najwspanialszej Karolki. 

Piękne, prawda? 

Bawcie się dobrze! Ściskam!

8 komentarzy:

 1. U siebie mam tylko 'Razem będzie lepiej', ale jeszcze nie miałam okazji przeczytać. Jestem również ciekawa "Dziewczyn wyklętych".
  Miłego czytania!

  OdpowiedzUsuń
 2. Też nie przepadam za grubymi książkami, ale do trylogii Millenium mnie bardzo ciągnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaki piękny stosik! :) Z trylogii Millenium przeczytałam dwa pierwsze tomy i byłam nimi oczarowana, w szczególności chyba pierwszym. Trzeci już czeka na półce, mam nadzieję, że w te wakacje znajdę czas, żeby go przeczytać.
  "Razem będzie lepiej" i "Dziewczyny wyklęte" chętnie bym przeczytała. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczny stosik! ♥
  Pierwsze trzy książki od góry znajdują się na mojej liście must have. :P
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudny stosik! Polecam Ci serdecznie "Kim jesteś, Sky?". Jestem natomiast ciekawa książki "Razem będzie lepiej". Ma piękną okładkę. Mam nadzieję, że napiszesz recenzję :) Pozdrawiam www.oczytane.blog.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Najbardziej zazdroszczę Larssona i Kim jesteś, Sky? :)
  Piękny stos, Juleczko, oby lipiec był równie piękny! :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Zazdroszczę "Razem będzie lepiej" i życzę cudownej lektury <3

  OdpowiedzUsuń

Kochany Czytelniku!
Będzie mi niezmiernie miło, jeśli pozostawisz tutaj swój ślad. Ten blog jest miejscem, gdzie dzielę się z innymi moimi myślami, dlatego chętnie przeczytam Twoje spostrzeżenia. Bardzo cenię sobie każdy komentarz, ponieważ motywują mnie do dalszej pracy.
Pozdrawiam cieplutko!