sobota, 4 października 2014

Dreamsowe zapowiedzi: "Księga portali" Laura Gallego


Kilka słów o książce:

Mistrzowie Akademii Portali jako jedyni potrafią malować niezwykłe portale służące do podróżowania z miejsca na miejsce i stanowiące wielką sieć komunikacyjną i transportową w państwie Daruzji.

Dzięki stosowaniu się do sztywnych zasad i swojemu doskonałemu wykształceniu malarze portali są prawdziwymi profesjonalistami gwarantującymi najwyższą jakość techniczną wykonywanych przez nich malowideł.

Kiedy Tabit, student ostatniego roku akademii, dostaje zlecenie na namalowanie portalu dla pewnego biednego wieśniaka, nawet nie przypuszcza, że z czasem zostanie przez to uwikłany w różne intrygi i odkryje tajemnice, które zagrożą istnieniu akademii.


Nie istnieją granice dla tych, którzy nie boją się ich przekraczać.

KSIĘGA PORTALI
LAURA GALLEGO

20 PAŹDZIERNIKA 2014r.
Poza tym wielkimi krokami zbliżają się Targi Książki w Krakowie, na których pojawi się autor Wszechświatów Leonardo Patrignani! 25 października w godzinach 10-12 będzie podpisywał swoje książki przy stoisku wydawnictwa Dreams (C39), a o godzinie 12 w sali seminaryjnej WIEDEŃ 1 odbędzie się spotkanie z nim. 
Możliwe, że zjawię się na spotkaniu z nim - spotkam kogoś z Was? Ściskam! <3

2 komentarze:

  1. Ze mną się kochanie spotkasz! :D A "Wszechświaty" zaczynam już za kilka dni czytać, żeby w Krk autograf zgarnąć. :D ^^

    OdpowiedzUsuń

Kochany Czytelniku!
Będzie mi niezmiernie miło, jeśli pozostawisz tutaj swój ślad. Ten blog jest miejscem, gdzie dzielę się z innymi moimi myślami, dlatego chętnie przeczytam Twoje spostrzeżenia. Bardzo cenię sobie każdy komentarz, ponieważ motywują mnie do dalszej pracy.
Pozdrawiam cieplutko!