niedziela, 30 marca 2014

Marcowy stosik!


Na początku powinna stać książka W pewnym teatrze lalek Lidii Miś, niestety podkradła mi ją siostra i nie udało się jej odzyskać. Pierwszą książką na zdjęciu jest Dopóki śpiewa słowik Antonii Michaelis(już nie umiem się doczekać lektury!) Obydwie pozycje od Wydawnictwa Dreams. Następnie mamy Plan Patrycji Gryciuk, za który dziękuję Autorce. Gdy tylko skończę Jane Eyre zabieram się za czytanie tej pozycji. Dzika droga Cheryl Strayed - od literatury.juventum. Potem stoją dwa tomy Ostatniej Spowiedzi Niny Reichter - z wymiany na LC. Obok Mąż zastępczy Joanny M. Chmielewskiej - od wydawnictwa MG. Trzecią pozycją od końca jest Tak wygląda szczęście Jennifer E.Smith. Tę książkę kupiłam sobie na początku miesiąca, od razu gdy o niej usłyszałam, wiedziałam, że muszę ją mieć - jest taka juleczkowata. Na końcu Rodzina Casteel Virginii C. Andrews, również od literatury.juventum oraz Piotruś Pan i Wendy J.M. Berrie - marzenie się spełniło.

A Wy jakie książki zaadoptowaliście w marcu? Może znajdziecie coś dla siebie spośród moich zdobyczy? :D

13 komentarzy:

 1. "Rodzina Casteel"... Czytałam poprzednią serię tej autorki i tamta mi się nawet podobała. Te następne książki mnie jednak już tak nie przekonują tak bardzo, dlatego nie mogę się doczekać Twojej opinii :)

  Pozdrawiam ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja kupiłam ich troszkę, choć obiecałam sobie, że się powstrzymam. Nie udało się ;o Z powyższych pozycji nie mam nic, ale chciałabym mieć "Rodzinę Casteel" :)

  OdpowiedzUsuń
 3. "Dopóki śpiewa słowik", "Ostatnią spowiedź" i "Plan" chętnie bym przygarnęła :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja mam Ostatnią spowiedź pierwszą część ale ten słowik mnie zainteresował :) mój stosik będzie pokazany 1 kwietnia o 9:00 :D i to wcale nie Prima Aprilis :D

  OdpowiedzUsuń
 5. DŚS muszę mieć! KONIECZNIE! Oddaj!!! :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Polecam "Ostatnią spowiedź" - świetny romans! Ciekawi mnie książka "Tak wygląda szczęście" :) No i świetny stosik!

  OdpowiedzUsuń
 7. "Ostatnia spowiedź"- kurde mam wrażenie, że każdy czytał (albo przynajmniej posiada), tylko nie ja :(
  Jestem zdruzgotana :) A DŚS- kusi, kusi,kusi :D
  Miłego czytania :))

  OdpowiedzUsuń
 8. Och ja też mam dwa tomy "Ostatniej spowiedzi" z wymiany! Właśnie kończę 1 tom i jestem wprost zachwycona *.* Czuję, że Tobie także się spodoba :) Zakochałam się w "Baśniarzu", więc nie wyobrażam sobie nie posiadania kolejnej książki tej autorki. Poluję także na "Plan". Jednym słowem stosik cudowny!

  http://czytanie-i-ogladanie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetny stos :) Polecam szczególnie oba tomy "Ostatniej spowiedzi" i "Dopóki śpiewa słowik". Miłej lektury

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie miałam okazji przeczytać żadnej z tych książek. Jednak "Tak wygląda szczęście" czeka już u mnie na swoją kolej. A po za tym bardzo chciałabym przeczytać "Ostatnią spowiedź"

  OdpowiedzUsuń
 11. Mam wielką ochotę przeczytać "Ostatnią spowiedź", "Dopóki śpiewa słowik" i "Tak wygląda szczęście" <3 Mam nadzieję, że wszystkie po przeczytaniu będziesz polecać :) A "Piotrusia Pana i Wendy" widziałam dzisiaj w księgarni, ale już nie starczyło mi pieniędzy, bo kupiłam "Romeo i Julię" i "Kamienie na szaniec" ^^ Ale przy najbliższej okazji postaram się ją kupić :)

  A tak ogółem to stosik cudowny :*

  OdpowiedzUsuń
 12. Zaadoptowałabym "Rodzinę Casteel" (marzy mi się!) i obie części "Ostatniej spowiedzi". Dobrze, że chociaż posiadam "Męża zastępczego". ;-)

  OdpowiedzUsuń
 13. Interesujący stos :) Życzę miłej lektury ^^ Mam Plan- polecam!! :) Podkradłabym Ci "Dopóki śpiewa słowik" i "Ostatnią spowiedź" ;)

  OdpowiedzUsuń

Kochany Czytelniku!
Będzie mi niezmiernie miło, jeśli pozostawisz tutaj swój ślad. Ten blog jest miejscem, gdzie dzielę się z innymi moimi myślami, dlatego chętnie przeczytam Twoje spostrzeżenia. Bardzo cenię sobie każdy komentarz, ponieważ motywują mnie do dalszej pracy.
Pozdrawiam cieplutko!