czwartek, 1 maja 2014

Dreamsowe zapowiedzi: "Wina Gwen Frost" Jennifer Estep {4}Kilka słów o książce:
Czwarta część serii Akademia Mitu.
Przed moimi oczyma mignęła twarz – najpotworniejsza, jaką kiedykolwiek ujrzałam. Mimo że ze wszystkich sił starałam się zapomnieć o tym, co się stało, widziałam go wszędzie. To był Loki – bóg złoczyńca, którego uwolniłam wbrew własnej woli. Powinnam była zgadnąć, że moja pierwsza prawdziwa randka z Loganem Quinnem zakończy się kompletną porażką. Gdybyśmy wpadli w zasadzkę żniwiarzy albo wdali się w jakąś przypadkową bójkę, byłabym mniej zaskoczona. Ale dać się aresztować podczas popijania kawy w modnej knajpie?Tego nie przewidziałam. Zostałam oskarżona o dobrowolne udzielenie pomocy żniwiarzom w uwolnieniu Lokiego z więzienia – a osobą, która prowadzi przeciw mnie rozprawę jest Linus Quinn, ojciec Logana. Najgorsze, że niemal wszyscy w akademii uważają mnie za winną tej zbrodni. Jeśli mam z tego wyjść cało i zdrowo, muszę się sama zatroszczyć o obronę…

Premiera: 8 maja 2014r.

Zapętlenia i zwroty akcji oraz zaskakujące zakończenie pozbawiają czytelnika tchu.
RT Book Reviews

Jest tu wszystko: tajemnica, romans, mitologia, szkoła z internatem. Czego chcieć jeszcze?

Simply Nerdy Book Reviews

♥ ♥ ♥

W najbliższych dniach na blogu pojawi się stosik, podsumowanie miesiąca, post specjalny i wreszcie zaległe recenzje. Ostatnio pisze mi się trudno jak jeszcze nigdy. Na szczęście udało mi się dzisiaj napisać część recenzji, mam nadzieję, że wymęczę ją najpóźniej do niedzieli :) 
Życzę Wam udanej majówki! 

4 komentarze:

  1. A gdzie moje "Wszechświaty. Pamięć"? :3

    OdpowiedzUsuń
  2. No i fajnie. x3
    [nic innego nie przychodzi mi do głowy na określenie tej książki...]

    OdpowiedzUsuń

Kochany Czytelniku!
Będzie mi niezmiernie miło, jeśli pozostawisz tutaj swój ślad. Ten blog jest miejscem, gdzie dzielę się z innymi moimi myślami, dlatego chętnie przeczytam Twoje spostrzeżenia. Bardzo cenię sobie każdy komentarz, ponieważ motywują mnie do dalszej pracy.
Pozdrawiam cieplutko!