piątek, 30 maja 2014

Majowy stosik!


Jejku, jejku, nie mogę się napatrzeć na te śliczności <3 Bez zbędnych wstępów przedstawiam moje nowe dzieci:
Dwie pierwsze książeczki z lewej to egzemplarze recenzenckie: Przeczekać ten dzień od wydawnictwa Promic(przeczytałam już - naprawdę dobra) oraz Przebudzony umysł mojego Mistrza od wydawnictwa Esprit. Następnie mamy Bez nóg, bez rąk, bez ograniczeń!  - prezent od Cioci na urodzinki, jest na półce książek do przeczytania w trybie now. Obok Rywalki, które dostałam w prezencie od mojej cudownej przyjaciółki. Dzisiaj skończyłam czytać, recenzja na dniach. Kolejna pozycja, czyli Niebo istnieje... naprawdę to prezent ode mnie dla mojej mamy z okazji Dnia Matki. Następne pozycje są już moimi zakupami własnymi. Jeden dzień i Kwiaty na poddaszu kupiłam w Świecie Książki, podczas spotkania z Karolką we Wrocławiu. Pięć kolejnych książeczek również zaadoptowałam tego dnia. W krainie ognistego kwiatu i Sherlocka Holmesa kupiłam w taniej księgarni na Oławskiej, a Wiadomość od nieznanej chińskiej matki, Milczenie i Zorkownię w Dedalusie. 7 książek jednego dnia, a za najdroższą zapłaciłam 15 złotych - życie jest piękne <3 A te przecudowne wydania Przeminęło z wiatrem kupiłam na wyprzedaży książek za 2 zł w bibliotece, a Mądrości Muminka w księgarni w Tarnowskich Górach. Następne trzy kupiłam sobie w Częstochowie, kiedy to w Warszawie odbywały się targi książki, na które nie mogłam pojechać. Humor od razu mi się poprawił. O bibliotece i Bezludny raj z Dedalusa, a Potem ze Świata Książki. I ostatnie dwie - Serenadę i Podróż kupiłam we wtoreczek podczas wycieczki szkolnej we wrocławskim Dedalusie.

Także ten... źle ze mną. Bardzo źle.

... ale czy one nie są piękne? Dobrych książek nigdy za wiele <3
22 komentarze:

 1. Przeminęło też mam to wydanie, tylko tom 2 w połówkach ;_; ale pjona:D
  zazdro Niebo istnieje :C

  OdpowiedzUsuń
 2. Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę "Przeminęło z wiatrem", film kochamuwielbiamubóstwiamwielbięchcępoślubićaleczytolegalneimożliwe, a książkę mam na półce wypożyczoną z biblioteki. Posiadać na własność, jejku, marzenie, strasznie zazdroszczę, strasznie ;-;

  OdpowiedzUsuń
 3. EJKGHVLSOVHKJBSVLKVZJ,BVLIUASKVBOSAICKJDGVJFGVBLIWTGWGWEUFNFVIUEGHFBVIEUFYHVIKIFHEVRUGIBEVHRUGIKGVLGIVGHIENUBKYBIKEYGHIUKGHREIKUEJDGHFCSCDFJHVBDKUFGREUKRFVKUGFDUJFHVBHFVFDVUDFV
  Chcę te cudeńka, omgomgomg.
  Tak strasznie Ci zazdroszczę, że oesu...
  Samych najpiękniejszych chwil przy takich wspaniałych lekturach no i... ODDAJ TROCHĘ SZCZĘŚCIA ;_; Czemu u nas w Sosnowcu nie ma takich wyprzedaży? ://////
  Czekam z niecierpliwością na recenzje tych niesamowitości <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Rywalek Ci zazdroszczę <3 Cóż, miłego czytania! :]

  OdpowiedzUsuń
 5. jakie cudności! i kilka nam się pokrywa i to jest takie cudne, no! <3 miłej lektury :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Jakie cuuda! "Rywalki", "Przeminęło z wiatrem", "Kwiaty na poddaszu" - z chęcią bym Ci podebrała. Świetne pozycje, miłej lektury! Pozdrawiam, Marcelina ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jakie cuuda! "Rywalki", "Przeminęło z wiatrem", "Kwiaty na poddaszu" - z chęcią bym Ci podebrała. Świetne pozycje, miłej lektury! Pozdrawiam, Marcelina ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Same skarby. Miłego czytania.

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękne :) mam Rywalki i W krainie ognistego kwiatu i Kwiaty na poddaszu :) tylko czasu mało na czytanie ;o Przeminęło z wiatrem po 2 zł - super ;) to Ci dopiero interes :D ja mam jeden tom opasły, ale lubię go, bo jest pięknie wydany :) pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Jestem bardzo ciekawa Twojej opinii o Rywalkach. Już od dawna za mną chodzą, a zwłaszcza, że teraz była premiera "Elity", więc wszędzie jest o niej głośno :) Słyszałam również co nieco o "Kwiatach na poddaszu" i też jestem jej ciekawa!
  Żadnej innej książki niestety nie znam i nie było dane mi przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 11. OBORUOBORU, MASZ KSIĄŻKĘ NICKA VUJICICA ♥ ♥ CZYTAJ SZYBKO I ZDAWAJ RELACJĘ, PROSZĘ ♥

  OdpowiedzUsuń
 12. Widzę, że kupiłaś świetne kwiaty na poddaszu. Nie pożałujesz. Miłego czytania wszystkich pozostałych, również wspaniałych lektur.

  OdpowiedzUsuń
 13. "Rywalki" są urocze <3 A "Serenada" taka przeciętna, ale w sumie czytałam dosyć dawno, więc pamiętam jak przez mgłę :D
  Miłej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 14. Czytałam jedynie "Przeczekać ten dzień", ale MUSZĘ zabrać się za "Zorkownię", "Kwiaty na poddaszu", "Wiadomość od nieznanej chińskiej matki", "Przeminęło z wiatrem", "Rywalki", "Jeden dzień" i "Potem". Przyjemnej lektury!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Z chęcią podkradłabym Ci: Rywalki, Jeden dzień, Kwiaty na poddaszu :)

  OdpowiedzUsuń
 16. PZW widzę! PZW widzę! PZW widzę! PZW widzę! PZW widzę! PZW widzę! PZW widzę! PZW widzę! PZW widzę! PZW widzę! PZW widzę! PZW widzę! PZW widzę! PZW widzę! PZW widzę!
  NIE MOGĘ DOCZEKAĆ SIĘ TWOJEJ RECENZJI!! <3

  OdpowiedzUsuń
 17. Są piekne, cudowne, tylko pozazdrościć ;) PZW w takiej cenie, grzech byłoby nie kupić ;)

  OdpowiedzUsuń
 18. Super stosik, polecam ,,Niebo istnieje naprawdę''. Naprawdę przecudowna książka, daje nadzieję w trudnych chwilach, po prostu miód na serce. Mama na pewno będzie zachwycona. Czekam na cudną recenzję <3

  OdpowiedzUsuń
 19. Jeju, też się zabieram za przeminęło z wiatrem, ale chyba najpierw poczekam na twoją recenzję:)

  http://aaha-aahaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 20. "Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń" - nie dane mi było przeczytać, zazdroszczę! Filmy z seminariami tego pana są niesamowite, przecudowne, i w ogóle uwielbiam go <3
  "Rywalki" - nie czytałam, acz od przyjaciółki słyszałam, że dobre :)
  O dalszych pozycjach raczej nie słyszałam... Ale książek w ogóle nigdy za wiele - zwłaszcza tych z wyprzedaży! No i "Przeminęło z wiatrem' - taki klasyk w takiej cenie... Ach, te marzenia.

  Jeśli cię to pocieszy, mnie również nie było na Targach (tak wiem, wstyd, bo mieszkam w Warszawie, ale to naprawdę nie była moja wina ;-;). Za to kupiłam wtedy "Dar Julii", któremu nie mogłam się oprzeć za nic w świecie, a do mamy, z okazji 26 maja rzecz jasna, powędrowało "Ja, Inkwizytor. Głód i pragnienie", które właśnie zaczęła czytać w przerwie między kolejnymi tomami "Gry o Tron" :D

  Czekam na recenzje tych wszystkich śliczności :3

  OdpowiedzUsuń
 21. Zaczęłam czytać kwiaty na poddaszu, ale nie zdobyłam się na to by he dokończyć... Rywalki niedłgo przeczytam, a "Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń" niedawno skończyłam wspaniała książka.

  OdpowiedzUsuń

Kochany Czytelniku!
Będzie mi niezmiernie miło, jeśli pozostawisz tutaj swój ślad. Ten blog jest miejscem, gdzie dzielę się z innymi moimi myślami, dlatego chętnie przeczytam Twoje spostrzeżenia. Bardzo cenię sobie każdy komentarz, ponieważ motywują mnie do dalszej pracy.
Pozdrawiam cieplutko!