poniedziałek, 7 października 2013

"[...] niewiele rzeczy ma na człowieka tak wielki wpływ jak pierwsza książka, która od razu trafia do jego serca."


A o to stosik wypożyczonych książek. Od lewej: dwie części Anny Kareniny, Nędznicy, druga i trzecia część Zwiadowców, które już oddałam, Duma i uprzedzenie, przeczytane wczoraj Królestwo Łabędzi(świetne!), później Wyrzutki, które podobnie jak pozostałe książki Flanegana oddałam(ktoś na nie czekał), druga część Ever - Błękitna Godzina, następnie Wroniec, Niebo jest wszędzie(jestem w trakcie czytania), Zanim Umrę i Drżenie. Mam też A.B.C. i Nie było już nikogo Agathy Christie oraz Anioła Lee Weatherly. Tych książek nie ma na zdjęciu, bo wypożyczyłam je w piątek, a w czwartek zepsuła mi się karta pamięci do aparatu.
A to moje zdobycze kupione we wrześniu. Jutro 7, Kroniki Ellie 1 i 2 kupiłam w Empiku w promocji 3 za 2. Jeszcze tylko Kroniki Ellie 3 i cała seria będzie u mnie. Wybranych kupiłam też w Empiku ze zniżką 20%, gdy byłam na Mieście Kości ♥.  Dalej Baśniarz - kupiłam go na Targach Książki w Katowicach za namową Abigail. I Sekret Julii kupiony na Lubimy Czytać, chociaż są z nią małe problemy :(.
6 książek to bardzo dużo, nie wiem kiedy znowu kupię tak dużo. Mam nadzieję, że tym miesiącu uda mi się zaadoptować chociaż jedną. :)

Notkę napisałam z trudem, bo siostra i brat prawie cały czas nade mną sterczeli i gapili się co piszę, co jest strasznie wkurzające. Mama marudziła, że jej przeszkadzam... Początkowo pisałam recenzję, ale zrezygnowałam z wiadomych powodów. Mam nadzieję, że uda mi się w tym tygodniu coś napisać. :)  


7 komentarzy:

 1. Ojejku! U mnie też duuuuże stosy, a po 7 kartkówek w tygodniu :C CZASU! Poza tym super książki, kilka już czytałam, kilka będę czytać, a pozostałe pragnę, ale nie mam jak (czytaj Sekret Julii). Życzę abyś wreszcie coś napisała z recenzji (głupie rodzeństwo ;X) no i miłego czytania ^^
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. ah, to rodzeństwo - skąd ja to znam :P za to książki - zacne! miłej lektury! :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę sama zabrać się za "Annę Kareninę", zwłaszcza, że być może przyda mi się do prezentacji maturalnej! A co z "Sekretem Julii" jest nie tak? Zawartość moim zdaniem była naprawdę dobra ;)
  Miłego czytania!

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. O jeju... Jak ja bym strasznie chciała przeczytać "Zanim Umrę"! ;_;

  OdpowiedzUsuń
 5. Stosiki zacne, nie powiem ;) sporą część tego mam w planach, równoważą te, o których dotąd nie słyszałam... No i przede wszystkim: dużo tego! Niech ktoś mnie cofnie do trzeciej gimnazjum, żebym miała tyle czasu na czytanie! ;____; Albo mógłby ktoś wymyślić Eliksir, dzięki któremu nie trzeba spać <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetne książki. Czytałam "Niebo jest wszędzie" i bardzo mi się ta książka podobała :) Jestem ciekawa czy spodoba Ci się "Baśniarz" :)

  OdpowiedzUsuń

Kochany Czytelniku!
Będzie mi niezmiernie miło, jeśli pozostawisz tutaj swój ślad. Ten blog jest miejscem, gdzie dzielę się z innymi moimi myślami, dlatego chętnie przeczytam Twoje spostrzeżenia. Bardzo cenię sobie każdy komentarz, ponieważ motywują mnie do dalszej pracy.
Pozdrawiam cieplutko!