czwartek, 19 czerwca 2014

Książka za uśmiech, czyli konkurs!

Kochani!
Wczoraj na fanpage napisałam, że na blogu niedługo pojawią się dwie niespodzianki. I oto jest pierwsza! Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie!


W konkursie do wygrania są dwie książki:
Prowincja pełna czarów Katarzyny Enerlich i Na szczęście mleko... Neila Gaimana.

Żeby wziąć udział w konkursie należy tylko dodać komentarz, w którym wyrazisz chęć wzięcia udziału w konkursie, podasz swój e-mail kontaktowy, tytuł książki, którą chciał(a)byś mieć i napiszesz, dlaczego ostatnio się uśmiechnąłeś(aś). A później nie przegapisz okazji do uśmiechnięcia się do drugiej osoby :) 
Nie obrażę się też, jeśli rozgłosisz gdzieś konkurs. 

Konkurs trwa do 30 czerwca. Zwycięzcy zostaną wybrani przez losowanie. 

Zapraszam do udziału i życzę powodzenia! 42 komentarze:

 1. Bardzo chętnie wezmę udział w konkursie :)
  magda.niska@interia.pl
  Na szczęście mleko... Neila Gaimana
  Ostatnio się uśmiechnęłam, bo spotkałam się z osobą ,której dawno nie widziałam, a brakowało mi jej ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgłaszam się:)
  Beatka_beti1@wp.pl
  Wybieram książkę "Prowincja pełna czarów" Katarzyny Enerlich
  Ja się uśmiecham cały czas, nawet gdy nie ma powodu:) Bardzo mocno uśmiechnęłam się wczoraj dowiadując się, że w piątek mam wolny dzień w pracy :)
  pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo chętnie wezmę udział w Twoim konkursie :)
  handball1920@o2.pl
  "Prowincja pełna czarów " Katarzyny Enerlich
  Niedawno wróciłam z wycieczki. Jedną z atrakcji był spływ kajakowy. Początkowo miał on trwać 4 godziny, ale ostatecznie trwał on 6 godzin...
  Głodni, zmęczeni i zziębnięci (wpadłam do wody) wróciliśmy na pole namiotowe, przebrałam się w suche ubrania, owinęłam w koc i zrobiłam sobie gorącą herbatę. Usiadła na przeciwko mnie przyjaciółka, która płynęła ze mną w kajaku, tak samo zmarnowana jak ja (też wpadła do wody), popatrzyła na mnie, a ja na nią i w tym samym momencie usmiechnęłyśmy się do siebie, szczęśliwe, że jest na już ciepło :).

  OdpowiedzUsuń
 4. Chcę wziąć udział w konkursie :)
  aleksandra.antoniak@onet.pl
  'Na szczęście mleko' Neila Gaimana
  Ostatnio się uśmiechnęłam, gdy podczas dzisiejszej procesji na Boże Ciało, zobaczyłam z dwadzieścia dziewczynek w białych sukienkach sypiących kwiatki i niosących lilie. Coś pięknego <3
  Link z postem umieszczam na fanpage: 'Jedyną rzeczą, której Voldemort nie potrafi zrozumieć jest miłość'

  Pozdrawiam, Aleksandra ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Chcę wziąć udział :3
  karolina.paluchowicz@gmail.com
  "Prowincja pełna czarów" bardzo mnie zaciekawiła :)
  Niedawno byłam na premierze "Gwiazd Naszych Wina" i usmiechałam się za każdym razem, kiedy patrzyłam na Augustusa. Nawet jeżeli w drugiej połowie filmu był to uśmiech przez łzy. Po filmie wróciły te czysto egzystencjalne rozmyślania i właściwie uśmiech nie schodził mi z twarzy. Może był nieco smutny, bo przez długi czas myśli zaprzątał mi temat "Boże, musimy się cieszyć życiem, dopóki nie jest za późno" itp. A potem posżłam na oazę, a do tych ludzi nie sposób się nie usmiechać :)

  Pozdrawiam bardzo autorkę bloga *od jakiegoś czasu pilnie śledzę jej poczynania na Facebooku ^^*
  Karolina

  OdpowiedzUsuń
 6. Biorę udział w konkursie, Juleczko ♥
  expulso@onet.com.pl
  Chciałabym wygrać "Prowincję ppełną czarów".
  Ostatnio uśmiechnęłam się... dosłownie przed chwilą, a to dlatego, że oglądałam serial i mój ulubiony bohater wreszcie zagadał do dziewczyny, która mu się podoba. Tylko tyle, a wywołało uśmiech na twarzy :D
  Pozdrawiam Cię mocno i całuję ♥
  Weronika

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgłaszam się! :)
  kontakt: kinga.godowska@vp.pl
  Na szczęście mleko

  Z odpowiedzią na pytanie mam spory problem, bo ja się tyle i tak często uśmiecham, że po prostu nie wiem, którą sytuację mogłabym opisać. Hm... Niech będzie więc to chwila, kiedy podeszłyśmy z koleżanką do biurka księdza, a tam w dzienniku było napisane takim krzywym charakterem pisma: celujący. I nie masz pojęcia jak bardzo się cieszyłyśmy z tej oceny, o którą tak prosiłyśmy, bo to jednak oznaczało, że ten pasek biało-czerwony będzie. ♥

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgłaszam się! ;)
  mail: marcelinaczyta@gmail.com
  Książka: "Na szczęście mleko..." Gaimana
  Mhmm. Ostatni raz uśmiechnęłam się, dzięki wygranej u Anity. Taka niespodzianka pod koniec tygodnia bez wątpienia poprawiła mi humor i spowodowała ogromny uśmiech na mojej twarzy! Teraz tylko czekam na przesyłkę i biorę się za czytanie. ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 9. Dawno nie brałam udziału w żadnym konkursie, więc teraz zrobię to z przyjemnością :) Zwłaszcza jeśli do wygrania są takie nagrody :)
  ola.pniowska@gmail.com
  Chciałabym dostać "Na szczęście mleko..." Neila Gaimana
  Ogólnie rzecz biorąc bardzo często się uśmiecham (mimo, że może tego po mnie nie widać), więc trudno będzie wybrać mi jedną sytuację. No, ale może...ostatnio tak bardzo szczerze i szeroko uśmiechałam się rozmawiając z pewną moją imienniczką... o książkach oczywiście. W moim najbliższym otoczeniu prawie nikt nie czyta i nawet sobie nie można wyobrazić jak bardzo mi tego brakowało! W ogóle spędziłyśmy razem cudowny dzień :) Coś czuję, że na samo wspomnienie jeszcze bardzo długo będę miała uśmiech na twarzy :) Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 10. Zgłaszam się po "Na szczęście mleko" Neila Gaimana. Mój e-mail: emmi.sweeti1@gmail.com
  Ostatnio w ogóle mam pełno powodów do uśmiechu. Mam wspaniałą średnią, udaje mi się nawiązać współpracę z różnymi wydawnictwami, wygrywam w konkursach, dostaję nowe książki. Dodatkowo świadomość zbliżającym się wakacji wprawia mnie we wspaniały nastrój :-)
  Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 11. Biorę udział :))
  e-mail: olmad@poczta.onet.pl
  "Prowincja pełna czarów"
  Ja tak naprawdę nie mam w zwyczaju się uśmiechać cały czas, chyba, że z przyjaciółmi, choć generalnie jestem pozytywnie nastawioną osobą :) Dzisiaj uśmiechnęłam się na widok jakichś dzieci z ojcem - trzy dziewczynki, ubrane na biało, w spódniczki, szły za ręce z tatą, podskakiwały, ogólnie wszyscy hepi. :D Niby zwyczajny widok, a cieszy :)
  Pozdrawiam,
  Magda

  OdpowiedzUsuń
 12. Biorę udział :)
  e-mail: kasiuleczka33@interia.pl
  Wybieram "Prowincję pełną czarów"
  Mimo, że ostatnio bardzo rzadko się uśmiecham, to zdarzają się pewne momenty, w których uśmiech sam wpływa na usta :) Dzisiaj uśmiechnęłam się w sklepie na widok dziewczynki, która nie chciała odejść od tatusia bo bała się, że on się zgubi. Potem poprosiła, żeby wziął ją na ręce, a jak to zrobił powiedziała: "Już cię nie zgubię tatusiu" i zaczęła się tak słodko śmiać. Bardzo ucieszył mnie ten widok, że dziecko zamiast biec do słodyczy, czy gazet (jak kazał jej tato) nie chciała go samego zostawić.
  Pozdrawiam,
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
 13. Zgłaszam się, oczywiście :)
  email: blask_ksiazek@op.pl
  Wybieram: Prowincja pełna czarów
  Ostatnio uśmiechnęłam się... dziś o godzinie 18:11, kiedy to przyszedł do mnie bardzo miły esemes od chłopaka, który jest dla mnie kimś więcej niż tylko kolegą. I ten uśmiech pozostał do teraz i oby utrzymał się jak najdłużej :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Zgłaszam się :)
  Mój e-mail to: adrianna1608@wp.pl
  Chciałabym dostać "Prowincję pełną czarów"
  Ostatnim czasem dosyć mało się uśmiecham,ale niedawno kiedy usłyszałam pewną pięciolatkę proszącą mamę, aby przeczytała jej Harry'ego Pottera to po prostu musiałam się uśmiechnąć :)
  Pozdrawiam,
  Ada N.

  OdpowiedzUsuń
 15. Zgłaszam się! :)
  E-mail - konrad2604@interia.pl
  Wybieram: Na szczęście mleko
  Ostatnio uśmiechnąłem się dziś, gdy oglądałem film, na którym SA Wardega zozdawała świąteczne prezenty bezdomnym (i prawie się poryczałem :D)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 16. Zgłaszam się ;)
  e- mail: joanna.stoczko@op.pl
  Wybieram "Prowincja pełna czarów" Katarzyny Enerlich

  Ostatnio uśmiechnęłąm się, gdy spotkałam sie ze swoimi zwariowanymi przyjaciółkami :) Do teraz mam banana na twarzy :)

  Pozdrawiam bardzo gorąco

  OdpowiedzUsuń
 17. Chcę wziąć udział w konkursie.
  Książka: Prowincja pełna czarów.
  Adres: tenshi.yamato@gmail.com

  Ostatnio uśmiechnęłam się, gdy siedziałam w pracy w zimny, deszczowy dzień, a mój chłopak postanowił zrobić mi niespodziankę i przyszedł mnie odwiedzić, kupując mi przy okazji pyszniutkiego gofra! :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Zgłaszam się :3
  patif99@wp.pl
  Na szczęście mleko ...
  Ostatnio uśmiechnęłam się, bo zobaczyłam tweeta na twitterze swojego ulubionego aktora [Robbie Kay], że przyleciał na zlot fanów we Francji [Once upon a time - serial, ten zlot nazywa się Xivent]. Uśmiechnęłam się dlatego, że jest na tym samym kontynencie co ja i mimo, że nie mogę go (jeszcze) spotkać to oddychamy razem europejskim powietrzem c:

  OdpowiedzUsuń
 19. Zgłaszam się ochoczo!
  e-mail: mentally887@gmail.com
  Mój wybór padł na "Prowincję pełną czarów" Katarzyny Enerlich.
  Ostatnim razem uśmiech na mej twarzy zagościł jakieś... dziesięć minut temu? Może mniej, w każdym bądź razie za sprawą aktora znajdującego się wówczas na ekranie. Precyzyjniej rzecz ujmując za sprawą Matt'a Smith'a grającego Doktorka w moim ukochanym serialu "Doctor Who", który swoją drogą aktualnie oglądam, a on zawsze potrafi wywołać uśmiech na mych ustach.

  OdpowiedzUsuń
 20. Zgłaszam się i z wielką chęcią przygarnę książkę ''Na szczęście mleko'' (chociaż obie pozycje są niezmiernie interesujące). :D Mój adres e-mail: matuszewskaaaa@wp.pl :p
  Tak naprawdę...Cały czas się uśmiecham.Zapewne w przyszłości będę miała przez to masę zmarszczek,ale co mi tam. :D Na mojej twarzy praktycznie cały czas maluje się uśmiech,podobno to dodaje uroku... :D A obecnym powodem mojego dobrego nastroju jest to,że mam wolną chwilę,słucham ulubionej muzyki,piszę z zabawną osobą i znalazłam dziś parę ciekawych stron w sieci. :p Jak tu się nie uśmiechać? :D
  Pozdrowionka. :D

  OdpowiedzUsuń
 21. Zgłaszam się :)
  e-mail: inka144@interia.pl
  książka: "Prowincja pełna czarów"

  Ostatni raz uśmiechnęłam się tak naprawdę, z własnej i nieprzymuszonej woli, gdy mój przyjaciel z samego rana podszedł do mnie, gdy stałam sama na korytarzu szkolnym, a miałam wtedy naprawdę beznadziejny poranek w domu, i powiedział: "Nie bądź taka smutna. Mamy kolejny piękny dzień." i mnie przytulił. Tylko tyle wystarczyło, żebym się uśmiechnęła :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Zgłaszam się :)
  e-mail: izabella_rob@wp.pl
  książka: "Prowincja pełna czarów"
  Ostatni raz pojawił się na mojej twarzy uśmiech, ponieważ mojej mamie wszystko się udawało, dosłownie dzień za dniem miała wspaniały a od bardzo dawna tak nie było, a gdy ona jest bardzo szczęśliwa to i ja jestem :)

  OdpowiedzUsuń
 23. Zgłaszam się! :)
  e - mail: ann.usia17@gmail.com
  wybieram książkę: "Prowincja pełna czarów"

  Jestem osobą często się uśmiechającą, ale totalną radochę i mega uśmiech na mej twarzy sprawił dziś dobrze zdany egzamin, którego bardzo się obawiałam. Tym sposobem kolejny rok studiów mam już za sobą, a przed sobą wakacje, co generuje jeszcze większą masę uśmiechów!

  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 24. Zgłaszam się! :)
  e-mail: natalkawys@gmail.com
  wybieram książkę: "Na szczęście mleko"
  Ostatni raz uśmiechnęłam się po usłyszeniu historii pewnej dziewczyny, która poznała chłopaka online na pewnej stronie, na której można rozmawiać z nieznajomymi z całego świata. Nie wiemy jak ta osoba wygląda, a nawet jak się nazywa. Rozmawiali przez wiele godzin. Pomyślała wtedy, że chłopak ten będzie jej przyszłym mężem. Zostawiła mu swojego e-mail-a, żeby do niej napisał, ale on był przeciwny kontynuowaniu tej znajomości (nie wiem czemu). Jednak po nocy i przemyśleniach napisał do niej. Mailowali ze sobą przez kilka miesięcy aż w końcu zdecydowali się spotkać (ona była z Kanady, a on z Anglii). Spotkali się, zakochali się w sobie, zamieszkali razem w Londynie.

  OdpowiedzUsuń
 25. lucyna.szczot@wp.pl
  "Na szczęście mleko..."
  ostatni raz uśmiechnęłam się, kiedy otrzymałam wyniki egzaminu, które okazały się wspaniałe! ponad 90% z każdego przedmiotu

  OdpowiedzUsuń
 26. natka9541@poczta.onet.pl
  "Na szczęście mleko" ;)
  Uśmiechnęłam się dzisiaj idąc ulicą podczas, gdy padał deszcz ;) Wszyscy ludzie smutni, zdegustowani pod parasolami a ja szłam uśmiechając się, i szukając tęczy ;)

  OdpowiedzUsuń
 27. Zgłaszam się
  Książka: "Prowincja pełna czarów"
  e-mail: am_aya@o2.pl

  Ostatni raz prawdziwie szczerze uśmiechnęłam się, gdy znajomi nadłożyli ponad 100 km autem specjalnie po to, aby zabrać mnie ze sobą na wycieczkę - warto wspomnieć, że ze względu na kilka ostatnich ciężkich dni bardzo potrzebowałam choćby małej odskoczni od codzienności. :)

  OdpowiedzUsuń
 28. Zgłaszam się:)
  Prowincja pełna czarów Katarzyny Enerlich
  shczooreczek@interia.pl

  Dzisiaj uśmiechałam się od ucha do ucha, gdy zaczęliśmy z rodziną wspominać dzieciństwo i wszystkie współne wyjazdy - uśmiech nie schodził nam z twarzy, jeden przez drugiego próbował przekrzyczeć co śmieszniejsze momenty!:)))))

  OdpowiedzUsuń
 29. juulka323@interia.pl
  (A niech będzie "Na szczęście mleko" , bo wszyscy chcą "Prowincje pełną czarów" :)
  Uśmiechnęłam się, ponieważ gdy szłam załamana szkolnym korytarzem, moja Nauczycielka dostrzegła to i sama posłała mi pokrzepiający uśmiech.

  OdpowiedzUsuń
 30. Biorę udział!
  aleksandra-tomczyk@o2.pl
  Prowincja pełna czarów :D

  Ostatnio uśmiechnęłam się kilka minut temu, na wspomnienie ostatniego spotkania z harcerzami z zaprzyjaźnionej drużyny harcerskiej, kiedy to jeden z najzabawniejszych harcerzy założył maskę tlenową i wystraszył w niej naszą drużynową. :D

  OdpowiedzUsuń
 31. Konkurs? U ciebie? Zawsze! ;3
  "Na szczęście mleko..." - this is IT.
  scathach27@gmail.com

  Ostatnio (tzn dzisiaj) uśmiechnęłam się, poniewaaaaaaaż... Zaczął padać deszcz! A ja ostatnio bardzo lubię deszcz! Poza tym, każdy powód jest dobry, by się uśmiechnąć! :D

  OdpowiedzUsuń
 32. Z bardzo miłą chęcią się zgłoszę! Aż się uśmiechnę! :)
  "Prowincja pełna czarów"
  papryczka.chili@poczta.fm

  Ostatnio uśmiechnęłam się... dzisiaj. Dzisiaj miałam dużo powodów do tego, by się uśmiechnąć. Zdałam egzamin, którego panicznie się bałam, to się uśmiechnęłam. Wyniki badań mi się poprawiły, więc znowu się uśmiechnęłam, a potem jeszcze nie raz przy rozmowie z Justyną. I jak spódniczkę kupiłam to też się uśmiechnęłam! A poza tym się uśmiecham, gdy wymieniam wiadomości z S. A co, uśmiechać się mogę! ;)

  OdpowiedzUsuń
 33. Zgłaszam się!!
  Wyboeram ''Prowincja pełna czarów''
  angelikapikaczu@gmail.com

  Ostatnio uśmiechnęłam się kiedy jechałam z koleżanka autobusem i prawie wywróciłyśmy się na zakręcie.
  Uśmiechałam się również podczas pisania z przyjaciółmi i oglądania ulubionych seriali ;)

  OdpowiedzUsuń
 34. Dołączam się do konkursu :)
  natalia-dorobek@o2.pl
  Książka: "Prowincję pełną czarów" Katarzyny Enerlich.
  Ostatnim powodem do mojego uśmiechu był przyjaciel. Pomimo wszystkiego mogę na niego liczyć, wysłuchał mnie, zmotywował a na końcu przytulił. Dzięki przyjaciołom zawsze się uśmiech, ponieważ cieszę się że mam takie osoby przy swoim boku.

  OdpowiedzUsuń
 35. Biorę udział :D
  gosiatol@wp.pl
  Chciałabym ,,Na szczęście mleko..."

  Ostatnio uśmiechnęłam się na zakończeniu roku szkolnego, kiedy uświadomiłam sobie, że są już wakacje :D

  OdpowiedzUsuń
 36. Chętnie wezmę udział :)
  ewa_nowak29@wp.pl
  Chciałabym książkę : Prowincja pełna czarów

  Ostatnio uśmiechnęłam się do swojej klasy, na zakończeniu roku szkolnego, zaraz po odebraniu świadectw. Właśnie skończyłam 3klasę gimnazjum i ten uśmiech dla nich był podziękowaniem za wspaniałe dziewięć lat spędzonych razem, za radości i smutki, za to że po prostu byli :)

  OdpowiedzUsuń
 37. Zgłaszam się :)
  e-mail: coralinn2907@gmail.com
  Bardzo chętnie przeczytam "Na szczęście mleko..." Neila Gaimana

  Ostatnio uśmiechnęłam się na widok nowych przetłumaczonych rozdziałów moich ulubionych mang :)

  OdpowiedzUsuń
 38. Zgłaszam się :-)
  iga.delf@gmail.com
  "Prowincja pełna czarów"
  Ostatnio uśmiechnęłam się dzisiejszego ranka, życząc rodzicom udanego wyjazdu na wakacje :-)

  OdpowiedzUsuń
 39. Zgłaszam się :-)
  olawozniak1958@gmail.com
  Ostatnio uśmiechnęłam się znajdując upragnioną ksiazkę w bibliotece :-)

  OdpowiedzUsuń
 40. Chętnie :)
  asia.szaranska@gmail.com
  Uśmiechnęłam się gdy moja 2,5 letnia córka podeszła, poklepała mnie po glowie i orzekła: SPOKO!
  Nie wiem, co spoko, ale było śmiesznie ;)

  OdpowiedzUsuń
 41. Wezmę udział.
  dariadariadaria4@go2.pl
  Uśmiechnęłam się ostatnio, gdy przeczytałam przemiłą wiadomość tekstową od pewnej osoby...:)

  OdpowiedzUsuń
 42. Zgłaszam się!
  veroniqusia@gmail.com
  wybieram "Na szczęście mleko..."

  Ostatni raz uśmiechnęłam się, kiedy rozmawiałam przez telefon z kochaną babcią, której nie widziałam od co najmniej roku. W trakcie tej rozmowy wyszło na jaw, że za parę dni się spotkamy i to wywołało ogromny uśmiech na mojej twarzy;)

  OdpowiedzUsuń

Kochany Czytelniku!
Będzie mi niezmiernie miło, jeśli pozostawisz tutaj swój ślad. Ten blog jest miejscem, gdzie dzielę się z innymi moimi myślami, dlatego chętnie przeczytam Twoje spostrzeżenia. Bardzo cenię sobie każdy komentarz, ponieważ motywują mnie do dalszej pracy.
Pozdrawiam cieplutko!